پوشاک زنانه

افزایش قیمت پوشاک بعد از انتخابات 1400

نوسان قیمت پوشاک عمده

امروز اومدیم تا راجب شرایط خرید پوشاک عمده بعد از انتخابات صحبت کنیم. همه میدونیم ما داریم در کشوری زندگی می کنیم که نوسانات اقتصادی گریبان گیر هممون شده و با شرایط تحریم ها و بالا پایین شدن قیمت دلار اقتصاد تمام کسب و کار ها تحت شعاع قرار گرفته. تولید پوشاک هم از این گزند ها در امان نیست. این نوسانات در زمان انتخابات اوج می گیرند. تولید پوشاک عمده در ایران نیازمند مواد اولیه مثل پارچه، نخ، طرح های چاپی، اکسسوری و انواع دستگاه ها است که چه وارداتی باشند و چه تولید داخل باشند در هر صورت قیمت آن ها با نوسانات قیمت دلار تغییر می کند. این تغییر شرایط بازار هم به ضرر تولید کنندگان عمده است هم به ضرر تک فروشان است و هم به ضرر خریداران است.

تغییر قیمت پوشاک بعد از انتخابات

نوسان قیمت دلار

خرید پوشاک عمده زنانه بعد از انتخابات

امروز که نزدیک انتخابات ریاست جمهوری هستیم بازار پوشاک در شرایط حساسی قرار دارد از چندین ماه پیش تقریبا قبل از عید نوروز ترکش های نوسانات قیمت به دلیل انتخابات ریاست جمهوری که آقای ابراهیم رئیسی قوی ترین کاندید آن اس به تولید کنندگان پوشاک برخورد کرد. عموما در بازه کوتاهی نزدیک به انتخابات نوسانات شرایط اقتصادی ثابت می مانند و کمی بهتر می شوند که تقریبا در اوایل ماه گذشته کاهش قیمت دلار رو مشاهده کردیم اما در هفته ی گذشته به طور عجیبی با افزایش قیمت دلار و در نتیجه افزایش قیمت مواد اولیه تولید پوشاک رو به رو شدیم. هیچ چیز درباره اینکه بعد از انتخابات قرار است چه اتفاقاتی رخ دهد معلوم نیست و ما امیدواریم که شرایط به حالت عادی تری بازگردد و نوسانات اقتصادی بعد از انتخابات به حداقل برسد.

بیشتر بخوانید: فروش لباس عمده ارزان

 

نظر شما در مورد تغییر شرایط اقتصادی بعد از انتخابات چیست؟

به نظر شما با روی کار اومدن کدام کاندید ریاست جمهوری شرایط اقتصادی به بهترین حالت خود میرسد؟

قیمت پارچه های درجه یک نسبت به سال های اخیر بسیار افزایش داشته و خیلی از تولید کنندگان به سمت پارچه های بی کیفیت رفتند شاید قیمت نهایی این لباس ها کمتر باشد اما آیا واقعا این لباس ها ارزش خرید کردن دارد؟؟

لباس هایی که با پارچه های نامرغوب تولید می شوند خیلی زود دچار آسیب هایی مثل پارگی، کم رنگ شدن رنگ پارچه، گلوله گلوله شدن پارچه و .. می شوند چون اغلب این پارچه ها بسیار نازک و کاغذی هستند حتی در بعضی مواقع از پارچه های پوسیده استفاده می کنند. اگر پارچه ی استفاده شده نازک نباشد شاید از لحاظ ظاهری دچار مشکل نشود اما یقینا از پلاستیک تولید شده و باعث حساسیت و تعریق زیاد بدن می شود.

بیشتر بخوانید: tejaratnews

با اینکه نوسانات اوضاع اقتصادی حول انتخابات ریاست جمهوری برای همه مشکل ساز شده است اما باز هم ترجیح تولیدی ما بر آن است که پوشاکی با بهترین کیفیت تولید کنیم تا رضایت مشتریان رو جلب کنیم. اجناس تولیدی ما تماما از الیاف درجه یک تولید شده اند و با حداقل قیمت در بازار توضیع می شوند. تعیین قیمت پوشاک عمده کار دشواری است زیرا روزانه تغییر می کند و در هر سری تولید قیمت تمام شده کار درحال تغییر است. امیدواریم که بعد از انتخابات ریاست جمهوری از نوسانات اقتصادی کاسته شود تا بتوان قیمت معقول و ثابتی را برای پوشام عمده زنانه در نظر گرفت.

بیشتر بخوانید: تولیدی شلوار زنانه در جمهوری

مغازه دارانی که از ما خرید می کنند اغلب از تغییر مداوم قیمت ها شاکی هستند و ابراز نارضایتی می کنند اما مدتی که از ورودشان به این بازار می گذرد و متوجه روند کاری می شوند که چقدر بازار بالا و پایین دارد به این سبک خرید و فروش عادت می کنند.

به نظر شما با روی کار آمدن رئیس جمهور بعدی شرایط اقتصادی چه تغییری میکند؟

به نظر شما با انتخاب شدن کدام کاندید شرایط اقتصادی کشور بهبود میابد؟

 1. سعید جلیلی
 2. محسن رضائی
 3. ابراهیم رئیسی
 4. محسن مهرعلیزاده
 5. عبدالناصر همتی
 6. علیرضا زاکانی
 7. امیر حسین قاضی زاده هاشمی

بیشتر بخوانید: tasnimnews

تولیدی ما در تلاش است تا با ارائه بهترین محصولات درجه یک با قیمت مناسب رضایت شما مشتریان عزیز را جلب کند تا در کنار هم کسب و کار موفقی را تجربه کنیم. آرزومندیم که همیشه در کنار شما باشیم و به قله های موفقیت دست پیدا کنیم. امیدواریم که هرچه زودتر شرایط اقتصادی کشور رو به بهبود رود تا بتوانیم تمام محصولات را با کمترین قیمت و مطابق سلیقه ی شما تولید کنیم.

3 فکر در مورد “ افزایش قیمت پوشاک بعد از انتخابات 1400

 1. حسین علوی گفت:

  بعد از انتخابات قیمت پوشاک زنانه چند درصد افزایش پیدا می کند؟

  1. shopmanager گفت:

   سلام. اینکه بعد از انتخابات چه اتفاقی می افتد و قیمت ها افزایش پیدا می کنند یا خیر، مشخص نیست. ولی هم اکنون دچار نوسانات قیمت پارچه و مواد اولیه هستیم

 2. سمانه محمدی گفت:

  سلام. چرا از راتین خرید کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *